Byki wygrywają pierwszy mecz półfinałowy
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40. Liderem gospodarzy był Janusz Kołodziej, który w pięciu biegach zdobył 10 punktów. Mecz rewanżowy odbędzie się w najbliższą niedzielę na torze w Zielonej Górze.
Autor: Paweł Racibor

Trzecie miejsce w Łańcuchu Herbowym
W niedzielę odbył się 65. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który wygrał Tai Woffinden. Janusz Kołodziej w rundzie zasadniczej turnieju zdobył 11 punktów i pojechał w pojedynku barażowym o finał, w którym przyjechał na drugiej pozycji. W biegu finałowym uplasował się na trzeciej pozycji.
Autor: Paweł Racibor

Dobry występ na koniec rundy zasadniczej
W niedzielnym spotkaniu XIV kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała ROW Rybnik 51:39 i również wywalczyła punkt bonusowy. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Janusz Kołodziej, który zdobył 12 punktów z bonusem. Już 3 września Byki spotkają się na własnym torze z drużyną z Zielonej Góry w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi.
Autor: Paweł Racibor

Trzynaste miejsce w IMME
Zwycięstwem Leona Madsena zakończył się turniej o miano Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi, który został rozegrany na torze w Gdańsku. Janusz Kołodziej w tych zawodach zdobył 4 punkty, które dały mu trzynaste miejsce. W niedzielę zawodnik Byków wystąpi w meczu ligowym na własnym torze z drużyną ROW-u Rybnik.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno