Kolejne testy na torze w Gorzowie
We wtorkowe popołudnie na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, ekipa miejscowej Stali pokonała w treningu punktowanym Fogo Unię Leszno 48:42. Janusz w tym meczu wystąpił w czterech biegach zdobywając 7 punktów. W piątek pojedzie w Memoriale Smoczyka, a w sobotę w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych w Rawiczu.
05 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Komplet zwycięstw w Rybniku
Drugi trening punktowany pomiędzy ROW-em Rybnik a Fogo Unią Leszno zakończył się wygraną leszczyńskiego zespołu. Goście pokonali drużynę gospodarzy 46:43. Najsilniejszym ogniwem w drużynie Byków okazał się zdobywca kompletu zwycięstw Janusz Kołodziej. Kolejny sparing już we wtorek ze Stalą Gorzów.
03 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Udany trening punktowany w Lesznie
W sobotę rozegrano kolejny trening punktowany w Lesznie, w którym miejscowa Fogo Unia pokonała drużynę ROW-u Rybnik 57:33. Janusz wystąpił w czterech biegach zdobywając 11 punktów z bonusem. W niedzielę dojdzie do rewanżu tych drużyn na torze w Rybniku.
01 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Janusz wygrywa w Lublinie i awansuje do Finału ZK
W piątek na torze w Lublinie odbyła się eliminacja Złotego Kasku, którą wygrał Janusz Kołodziej. Awans do finału Złotego Kasku uzyskali także Daniel Jeleniewski, Jakub Jamróg, Paweł Przedpełski i Maksym Drabik. Finał Złotego Kasku zaplanowany jest na 14 kwietnia w Zielonej Górze.
01 04 2017 Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno