W Gdańsku na III PGE IMME 3 punkty
W niedzielę na torze w Gdańsku rozegrano III PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, w których zwyciężył Krystian Pieszczek. Drugi w finale był Grigorij Łaguta, a trzeci Piotr Protasiewicz. Janusz Kołodziej zdobył w tym turnieju 3 punkty i uplasował się na szesnastej pozycji. W piątek reprezentant Polski wystąpi w Lublinie w meczu towarzyskim Polska - Dania.
29 08 2016 Autor: Paweł Racibor

Porażka w Zielonej Górze
W zaległym pojedynku XIV kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał Unię Tarnów 59:31 i wywalczył również punkt bonusowy. Janusz Kołodziej był najlepszym zawodnikiem Jaskółek zdobywając w pięciu biegach 10 punktów. Był to ostatni mecz Jaskółek w tym sezonie, w którym zajęli ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi.

Jedenaste miejsce w Togliatti
W sobotę w rosyjskim Togliatti odbyła się III runda finałowa Speedway Euro Championship, którą wygrał Grigorij Łaguta. Na drugim miejscu uplasował się Antonio Lindbaeck, a trzecie miejsce na podium zajął Leon Madsen. Janusz Kołodziej z 6 punktami uplasował się na jedenastym miejscu. Ostatnia runda SEC odbędzie się 17 września w Rybniku.
21 08 2016 Autor: Paweł Racibor

Wygrana za trzy z ROW-em
W meczu XIII rundy PGE Ekstraligi, Unii Tarnów pokonała na własnym torze ROW Rybnik 50:40. Jaskółki odrobiły stratę z pierwszego meczu i zapewniły sobie także punkt bonusowy. Janusz w tym spotkaniu zdobył 9 punktów w pięciu startach. W swoim pierwszym biegu zaliczył groźny upadek na prowadzeniu, ale na szczęście nic mu się nie stało.
16 08 2016 Autor: Paweł Racibor