Bądź w team-ie JKR 333
Janusz Kołodziej wychodząc naprzeciw swoim fanom postanowił udostępnić możliwość kupna gadżetów JKR 333 na sezon 2020. Pytania o dostępność rozmiarów oraz zamówienia przyjmowane są na adres kolodziejsklep@wp.pl lub telefonicznie pod numer 696 492 345. Serdecznie zapraszamy do zamawiania, ilość ograniczona!

Finał PGEE: Fogo Unia - Betard Sparta 59:31 (106:74), niepokonany Janusz Kołodziej wybrany Rajderem Finałów
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław i sięgnęła po trzecie z kolei złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. Ponownie niepokonanym zawodnikiem był zdobywca 10 punktów i 2 bonusów - Janusz Kołodziej. W sumie w finałach Janusz Kołodziej zdobył 25 punktów i 2 bonusy w 9 startach! Dla Janusza Kołodzieja jest to 7. złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu (4x z Unią Leszno, 3x z Unią Tarnów)

FINAŁ PGEE: Betard Sparta - Fogo Unia 43:47 i komplet punktów Janusza Kołodzieja
W piątkowy wieczór na Nowym Olimpijskim we Wrocławiu odbył się pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi pomiędzy miejscową Betard Spartą, a Fogo Unią Leszno. Mecz stał na dobrym poziomie i do końca nie wiadomo kto wygra. Ostatecznie goście z Leszna pokonali gospodarzy 43:47 i zbliżyli się do 3 tytułu DMP z rzędu. Wsród gospodarzy prym wiódł Maksym Drabik (13), a wsród gości klasą dla samego siebie był Janusz Kołodziej (15). Rewanż w przyszłą niedzielę w Lesznie.

Półfinał PGEE: Unia Leszno w wielkim finale!!! Janusz Kołodziej zdobył 11 punktów
Fogo Unia Leszno na swoim torze podejmowała w rewanżu PGE Ekstraligi drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Gospodarze mieli 14 punktową zaliczkę z Częstochowy. Mecz zakończył się wynikiem 52:38, dzięki czemu Fogo Unia awansowała do trzeciego finału PGE Ekstraligi z rzędu. Wsród gospodarzy najlepszy był Emil Sayfutdinov (13), a wsród gości prym wiódł Leon Madsen (14+1) w 6 startach. Janusz Kołodziej zdobywa 11 punktów (3,3,3,1,1)

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno